Servis počítaček

Firma ALBACON poskytuje špičkové servisní služby na všechny počítačky bankovek, počítačky mincí a další techniku kterou prodává. Nabízí profesionální opravy za použití originálních náhradních dílů a plně kvalifikovaný servis, seřízení a čištění počítaček. Poskytuje servisní služby i na produkty ostatních značek, pokud nejsou v záruce od výrobce.


Servisní služby poskytujeme v našem sídle: Chlumova 313/6 Praha 3 Žižkov. Vaši počítačku opravíme, vyčistíme a seřídíme obvykle do 3 pracovních dnů.

Servisní služby je dále možno si objednat přímo k Vám na provozovnu, v takovém případě si připlatíte za dopravní náklady a čas technika strávený na cestě. 

Ceny servisních služeb:

Cena práce 750 Kč bez DPH za každou započatou hodinu práce.

Dopravní náklady a čas technika na cestě 590 Kč bez DPH po Praze, Brně a Ostravě, 850 Kč bez DPH v nejbližším okolí Prahy, Brna a Ostravy a na ostatní místa 11 Kč bez DPH za ujetý km tam i zpět (účtováno z Prahy, Brna a Ostravy - dle nejbližšího).


Záruční a servisní podmínky:


Záruka na nabízené počítačky bankovek, počítačky mincí a další zboží je 24 měsíců od data dodání u nového zboží. Záruka na zboží repasované 12 měsíců ode dne dodání.

Záruční opravy jsou prováděny v servisním středisku firmy Albacon zdarma. V případě, že si zákazník přeje provést opravu jinde, například v místě své provozovny, jsou účtovány dopravní náklady v ceně 11 Kč/km bez DPH na cestě tam i zpět (účtováno z Prahy, Brna a Ostravy), nebo 590 Kč bez DPH po Praze, Brně a Ostravě. V nejbližším okolí Prahy, Brna a Ostravy je sazba 850 Kč bez DPH za výjezd technika.

Servis, seřízení, vyčištění a profylaktická (preventivní) údržba je plně hrazena i v záruční době. Fakturována je částkou 750 Kč bez DPH za hodinu práce technika. V případě, že si zákazník přeje provést profylaktickou údržbu zařízení jinde, než v servisním středisku firmy ALBACON, například v místě své provozovny, jsou účtovány dopravní náklady v ceně 11 Kč/km bez DPH na cestě tam i zpět (účtováno z Prahy, Brna a Ostravy), nebo 590 Kč bez DPH po Praze, Brně a Ostravě. V nejbližším okolí Prahy, Brna a Ostravy je sazba 850 Kč bez DPH za výjezd technika. 

Provádění pravidelných profylaktických prohlídek zajišťuje stálou spolehlivost počítaček při počítání a ověřování pravosti bankovek a pomáhá předcházet případným poruchám stroje. Při profylaktické prohlídce je odstraněn prach a nečistoty i ze špatně dostupných prostor počítačky. Prach může být vodivý a způsobovat zkraty na elektronice, nebo přehřátí počítačky. U hodnotových počítaček se seřízením počítačky předchází nadměrnému vyřazování pravých a platných bankovek do odkládací přihrádky, což obtěžuje obsluhu zvyšováním množství bankovek k ručnímu zpracování a tím se ztrácí výhody, které počítačka uživateli přináší. Zejména z těchto důvodů doporučujeme tuto prohlídku pravidelně provádět.

Profylaktickou údržbu doporučujeme provádět dvakrát ročně. Při zanedbání údržby nemusí být uznána reklamace v případě, že závada byla zapříčiněna zanedbáním údržby zařízení.

Pozáruční opravy i servis jsou fakturovány částkou 750 Kč za hodinu práce technika. V případě, že si zákazník přeje provést opravu jinde než v servisním středisku firmy ALBACON,  například v místě své provozovny, jsou k ceně opravy účtovány ještě dopravní náklady v ceně 11 Kč/km bez DPH na cestě tam i zpět (účtováno z Prahy, Brna a Ostravy) nebo 590 Kč bez DPH po Praze, Brně a Ostravě. Cena za opravu je hrazena hotově. V nejbližším okolí Prahy, Brna a Ostravy je sazba 850 Kč bez DPH za výjezd technika.

Dodací podmínky:

Osobní odběr zboží je možný na adrese Chlumova 6, Praha 3. Na této adrese je současně možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet. 

Při osobním odběru je nutná platba v hotovosti.

Dalším způsobem dodání je zaslání zboží na Vaši adresu. Platba za zboží je realizována na dobírku. Doprava přepravní službou, poštovné a balné je zdarma. 

Třetím způsobem je dodávka technikem firmy Albacon. Při tomto způsobu dodání dojde i k proškolení obsluhy na ovládání stroje. Cena tohoto dodání je 11 Kč/km bez DPH, účtováno z Prahy, Brna a Ostravy, nebo 590 Kč bez DPH po Praze, Brně a Ostravě. V nejbližším okolí Prahy, Brna a Ostravy je sazba 850 Kč bez DPH za výjezd technika. Čas technika je zdarma. Platba za zboží je v tomto případě realizována hotově přímo technikovi.

Ceny zboží jsou uváděny bez DPH. DPH je připočteno vždy dle platné legislativy. 


 

Navigace: Počítačky > Servis