Počítačky bankovek & počítačky mincí

Pokud si chcete koupit opravdu kvalitní a značkové počítačky bankovek nebo počítačky mincí, pak jste zde správně. Naše firma se specializuje na vysokou kvalitu nabízených produktů, které dodáváme do všech bank v ČR. Na těchto stránkách nabízíme ty nejšpičkovější počítačky bankovek a počítačky mincí za přijatelné ceny.

Najdete zde nové počítačky bankovek, počítačky mincí, ale i kompletně renovované stroje na zpracování hotovosti. Pokud si výrobek vyberete sami, stačí kliknout na tlačítko "poptat" a vyplnit své údaje. My Vás poté budeme kontaktovat ohledně dostupnosti zboží a způsobu dodání či předvedení nabízeného zboží. Stránky průběžně aktualizujeme a nabízené zboží máme obvykle skladem.

Počítačky bankovek GLORY můžeme rozdělit do kategorií:

Hodnotové počítačky bankovek

Hodnotové počítačky bankovek počítají nejen počet kusů ale i hodnotu bankovek. Výstupem je celková hodnota spočítaných bankovek, počet kusů a výčetka podle jednotlivých nominálů. Počítání přijaté hotovosti je tak mnohem jednoduší a rychlejší. Hodnotové počítačky bankovek dokáží dokonale ověřit pravost a nominální hodnotu uvedených měn. Sestava počítačky bankovek GFS 100/120  je na seznamu zařízení certifikovaných ČNB.

Podmnožinou hodnotových počítaček jsou i Multifunkční počítačky (USF-50/51), které navíc oproti hodnotovým počítačkám bankovek dokáží třídit podle kvality na bankovky vhodné a nevhodné pro další oběh.Multifunkční počítačky bankovek USF-50/51 jsou na seznamu zařízení certifikovaných ČNB a ECB.

Konvenční typy

Konvenční typy počítaček bankovek počítají pouze kusy.Tyto počítačky bankovek jsou vhodné zejména pro dávkování a přepočet bankovek.

Před samotným počítáním je nutné roztřídit bankovky podle nominálních hodnot. Počítačka bankovek GFB-937 je každoročně úspěšně testována ECB.

Zánovní produkty

Co znamená zánovní produkt? Je to produkt, který je repasovaný naším autorizovaným servisem.


LinkedIn / YouTube 

Navigace: Počítačky > Produkty